Sorunuz mu var?

(+90) 232 281 13 31

Roll Forming Makineleri Hangi Alanlarda Kullanılır

Metal sac şekillendirme makinesi ya da metal şekillendirme makineleri olarak da adlandırabileceğimiz Roll Forming Makineleri; rulo şekillendirme, rulo delme ve malzeme kesme de dahil olmak üzere birçok metal işleme işlevlerine sahiptir.

Roll Forming Makinelerinin Kullanıldığı Alanlar

Roll Form Makinesi inşaat, otomotiv, elektrik, profil boru, beyaz eşya, elektrik ve mobilya sektörleri başta olmak üzere birçok sektörde kullanımına ihtiyaç duyulan seri imalat makineleridir.

Roll Forming Makineleri ile insan gücüyle ulaşılabilen üretim hacminin çok daha üst seviyesine çıkmanıza olanak sağlar ve bu seviyeye çıkarken üretim hızınızı arttırır. Ayrıca üretimini sağladığımız makinelerin operatöre bağlı olmaksızın, metraj ayarı yapıldığı andan itibaren profil üretiminin sürekliliğini amaçlamakta ve makinelerin aynı yazılım dilinin kullanılması sağlandığında 4.0 uygulamalarının parçası olabilecek donanıma sahiptirler.

Ürünlerinizin kalitesinin korunmasına yardımcı olurken üretim aşamasında oluşacak sorunları ortadan kaldırmaktadır. Roll Forming Makinesi sizleri yüksek maliyetlerinizden kurtaracak ve tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Yücesan Makine olarak dinamizmimiz ve birikimlerimizi bir araya getirerek; güvenilir, yüksek performanslı ve yüksek kalitede ürünleri sizler için üretmekteyiz. Teknolojik gelişmeleri en yakından takip eden Yücesan Makine, ürünlerinin gelişimini hiç durmaksızın devam ettirmektedir. Temiz fabrika, temiz üretim, müşteri taleplerine özel olarak yapılan çalışmalarımızla birlikte müşterilerimizin memnuniyeti bizlerin en büyük referansıdır. Ayrıca genç tasarımcı kadrosu ve tecrübeli çalışanları ile Yücesan Makine birçok ödüle layık görülmüştür.

15 yılı aşkın bilgi ve tecrübemizle Türk mühendislik disiplinini bir araya getirerek dünyanın farklı ülkelerine yayılan müşteri ağımızla yeni istihdam olanakları yaratıyoruz. 

Fiyat teklifi al

Daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin...