Hakkımızda

ycs makine

Biz kimiz?

Türkiye’nin Önde gelen profil firmalarından olan YUCESAN MAKINE 2003 yılında İzmir’de kurulmuş olup, 18 yılı aşkın tecrübesi ve uzman kadrosuyla tüm teknolojik gelişmelerin takipçisi ye uygulayıcısıdır. İlk kurulduğu günden bugüne kadar ürettiği makineleri Türkiye ve dünya pazarına sunan firmamız, markasını sektöründe üst sıralara taşımayı başarmıştır. 

Üretiminin %80’ini ihraç eden YCS Makine, kendi bünyesinde yetiştirmiş olduğu personelleri ile birlikte Türkiye ve yurtdışındaki müşterilerine hizmet vermektedir. 

Otomatik kepenk profilleri, çelik kapı ve kasası profilleri, Destek sac profilleri, Elektrik elektronik profilleri, güneş enerjisi solar profilleri Raf ayakları ve yatay profilleri, Sigma özel çatı profilleri, Trapez sac profilleri ile özel ölçüler doğrultusunda roll form makineleri üreten Yücesan Makine, günümüz teknolojisinde yüksek ihtiyaç ve talebi olan tarım ve seracılık alanında da modern sera sistemlerinin konstrüksiyon parçaları, galvanizli profilleri, galvanizli boruları, sera olukları konusundaki geniş üretim konseptini müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

Ekibimiz

Sektör içerisindeki tüm yetkinliklere sahip uzman kadromuzla roll form makineleri sektöründe öncü konumda siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Daha Fazla Bilgi İçin

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için iletişim kanallarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilir, uzman ekibimizle tanışabilirsiniz.

ycs makine

Hakkımızda daha fazlası

Metal Profil Kepenk Kapı profil şekillendirme makineleri üretiminde 18 yılı aşkın deneyim.

Japon ve Alman, Kore CNC makinelerini kullanarak hassas takımlama ve üretim.

Yetenekli teknisyen ve Mühendis ekibi ile tamamen evde üretim.

2 yıl tam garanti ve 10 yıl yedek parça tedarik garantisi. ve (en az 25 yıl ömür boyu garanti)

YCS makine alt bileşenleri OMEGA-OMRON-SIEMENS-SKF-FINEX-DELTA ve eşdeğer ünlü markalar

Üretim teknolojimiz, kepenk sarma makinelerimiz ve bunların alt bileşenleri tamamen AB standartlarına uygundur.

Sertifikalar: CE /ISO 14401:2015/ISO 1002:2018/ISO 9001:2015