Image Slide 1
Image Slide 1
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Neden YCS Makine?

Roll form makineleri sektöründe 19 yıllık geçmişi, bilgi, tecrübe ve deneyimi ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Otomatik kapı profil makineleri konusunda uzmanlaşan firmamız bu alanda hizmet eden müşterilerimize kusursuz hizmet anlayışı ile çalışmakta olup Türkiye’nin her yerine servis garantisi ile müşteri memnuniyetini ön plandan tutmaktadır. Profesyonel mühendisliğimiz ile kusursuz üretim gücümüz sonucunda montaj sonrası memnuniyet ile sessiz çalışan kepenklerin üretilmesine öncülük etmekteyiz. Kepenk lamel makinesi, kepenk oluk profil makinesi, kepenk alt etek profil makinesi sektöre hizmet verdiğimiz başlıca makineler olup bunların dışında istenilen profillerde de roll form makineleri üreterek tüm müşterilerimize kusursuz hizmet verme gayesindeyiz.

Yüzde Yüz Yerli Üretim

Yüzde Yüz Yerli Üretim

Şirketimizin kuruluş amacı, bu sektörde kepenk makinesi konusunda dışa bağımlı olan üretimin artık yerli malzemeler kullanılarak tümüyle ülkemizde üretimini sağlamaktı. Yıllar boyu süren ar-ge çalışmaları ile artık tüm makineyi yerli tedarikçi ve üretim parkurumuzla parça üretimini sağlayıp kendi fabrikamızda üretimini sağlamanın ve ülkemizi sadece yurt içinde değil yurt dışında 35 ülkede yerli makinemizle çalışmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Yerli malı belgemizi de alarak ülkemize ve tüm iş ortaklarımıza hizmet vermekteyiz. Kepenk profil makinelerinin yanı sıra diğer tüm roll form makineleri üretiminde de aynı prensiple çalışamaya devam ediyoruz.

Kullanım Kolaylığı ve 24/365 Destek

Kullanım Kolaylığı ve 24/365 Destek

Son teknoloji ve materyallerle ürettiğimiz kepenk profil makinemiz sevkiyat öncesinde teknik ekip müdürümüz ve mühendislerimizin kontrolünde ayar ve bakımı yapıldıktan sonra sevkiyata uygundur raporu neticesinde iş ortağımıza teslim edilmektedir. Tüm ayarları fabrikamızda yapılan kepenk makinesi müşterimizde yerine konumlandıktan sonra sadece elektriğe bağlanarak kullanıma hazır hale gelmektedir. PLC ekranının kullanım kolaylığı ve milimetrik metrajla çalışması tüm ölçülere kolayca hizmet verilmesini sağlamaktadır. Kontrolleri tarafımızca yapılıp teslim edilen kepenk profil makinesi iş ortağımızda çalışması sırasında yaşanabilecek problemlerde web sitemizde bulunan teknik destek hattımızla irtibata geçilmesi durumunda anında görüşme sağlanarak oluşan sorun teknik personelimizin talimatlarıyla kolayca çözüme ulaşılmaktadır.

400+
Mutlu müşeri
12
Ödül Sayısı
98+
Başarı oranı