ycs makine
yüksek kaliteli

kepenk
profili
makineleri

yerli sermaye, yerli üretim

%100 yerli üretim

Şirketimizin kuruluş amacı, bu sektörde kepenk makinesi konusunda dışa bağımlı olan üretimin artık yerli malzemeler kullanılarak tümüyle ülkemizde üretimini sağlamaktı. Yıllar boyu süren ar-ge çalışmaları ile artık tüm makineyi yerli tedarikçi ve üretim parkurumuzla parça üretimini sağlayıp kendi fabrikamızda üretimini sağlamanın ve ülkemizi sadece yurt içinde değil yurt dışında 35 ülkede yerli makinemizle çalışmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Yerli malı belgemizi de alarak ülkemize ve tüm iş ortaklarımıza hizmet vermekteyiz. Kepenk profil makinelerinin yanı sıra diğer tüm roll form makineleri üretiminde de aynı prensiple çalışamaya devam ediyoruz.

neden biz?

neden ycs makine?

Roll form makineleri sektöründe 19 yıllık geçmişi, bilgi, tecrübe ve deneyimi ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Otomatik kapı profil makineleri konusunda uzmanlaşan firmamız bu alanda hizmet eden müşterilerimize kusursuz hizmet anlayışı ile çalışmakta olup Türkiye’nin her yerine servis garantisi ile müşteri memnuniyetini ön plandan tutmaktadır. Profesyonel mühendisliğimiz ile kusursuz üretim gücümüz sonucunda montaj sonrası memnuniyet ile sessiz çalışan kepenklerin üretilmesine öncülük etmekteyiz. Kepenk lamel makinesi, kepenk oluk profil makinesi, kepenk alt etek profil makinesi sektöre hizmet verdiğimiz başlıca makineler olup bunların dışında istenilen profillerde de roll form makineleri üreterek tüm müşterilerimize kusursuz hizmet verme gayesindeyiz.

SERVİS

Kullanım Kolaylığı ve 24/365 Destek

Son teknoloji ve materyallerle ürettiğimiz kepenk profil makinemiz sevkiyat öncesinde teknik ekip müdürümüz ve mühendislerimizin kontrolünde ayar ve bakımı yapıldıktan sonra sevkiyata uygundur raporu neticesinde iş ortağımıza teslim edilmektedir. Tüm ayarları fabrikamızda yapılan kepenk makinesi müşterimizde yerine konumlandıktan sonra sadece elektriğe bağlanarak kullanıma hazır hale gelmektedir. PLC ekranının kullanım kolaylığı ve milimetrik metrajla çalışması tüm ölçülere kolayca hizmet verilmesini sağlamaktadır. Kontrolleri tarafımızca yapılıp teslim edilen kepenk profil makinesi iş ortağımızda çalışması sırasında yaşanabilecek problemlerde web sitemizde bulunan teknik destek hattımızla irtibata geçilmesi durumunda anında görüşme sağlanarak oluşan sorun teknik personelimizin talimatlarıyla kolayca çözüme ulaşılmaktadır.

oluk profil çekme makinesi
YER ALDIĞIMIZ PAZARLAR

YCS Makine olarak otomatik kepenk , garaj kapıları , sera profilleri , ve tüm roll form makinesi kullanan sektörlerde öncü makine firması olarak faaliyet göstermekteyiz. 

yüksek kalite

Yüksek malzeme kalitesi

Roll form makinelerinin en önemli malzemesi olan kalıplarımızda en yüksek kalitede olan çeliği kullanıyoruz. Bunun yanı sıra , giyotin, encoder, motor, rulo açıcı sınıfının en iyi malzemelerinden kullanılarak iş ortaklarımıza uzun yıllar sorunsuz çalışabilecekleri demirbaş kepenk makinesi üretiyoruz.

Bizimle iletişime geçin!